fb_img
 CY8723

Adidas VARILITE HYBRID

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CY8723
6.190,00 ден.
  • S
  • M
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Јакни
Спорт Урбана Зима
Производител Adidas