fb_img
 CZ5659-600

NIKE W AIR MAX 95

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CZ5659-600
40%
11.690,00 ден.
6.990,00 ден.
  • 6
  • 6.5
  • 7
  • 38.5
    7.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Мултиколор
Материјал Лице: Кожа  Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike