fb_img
 CZ7954

BT RR HTR 3S L

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CZ7954
60%
3.990,00 ден.
1.590,00 ден.
  • XS
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бордо
Материјал 58% Полиамид 22% Полиестер 20% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

60%
BT
4.290,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas