fb_img
 CZ8526-010

NIKE W NSW ESSNTL BIKE SHORT LBR MR

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CZ8526-010
2.090,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 61% Памук 33% Спандекс 6% Полиестер
Подгрупа Бициклистички
Спорт Lifestyle x
Производител Nike