fb_img
 CZ8530-010

NIKE W NSW ESSNTL GX MR LGGNG SWSH

  • За возрасни
  • Шифра на производ: CZ8530-010
21%
3.290,00 ден.
2.590,00 ден.
или на 3 рати без камата по 863,00 ден. со
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 61% Памук 33% Полиестер 6% Спандекс
Подгрупа Хеланки
Спорт Lifestyle
Производител Nike