fb_img
 D89608

SPO TIGHT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: D89608
70%
2.990,00 ден.
890,00 ден.
  • XXS
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал 82% Полиестер 18% Еластин
Подгрупа Хеланки 3/4
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

70%
WO
3.390,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
21%
Adidas
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.790,00 ден.
Adidas
21%
4F
1.390,00 ден.
1.090,00 ден.
4F
28%
4F
1.390,00 ден.
990,00 ден.
4F