fb_img
 D95940

TIRO19 TR SHO

  • За возрасни
  • Шифра на производ: D95940
42%
1.890,00 ден.
1.090,00 ден.
или на 3 рати без камата по 363,00 ден. со
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шорцеви-фудбал
Спорт Teamwear
Производител Adidas