fb_img
 D97656

TERREX MID GTX I

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: D97656
40%
3.690,00 ден.
2.190,00 ден.
  • 19
  • 20
  • 21
  • 22
  • 23
  • 26
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-високи
Спорт Планински Спортови
Производител Adidas