fb_img
 D97698

Adidas Ligra 6

 • За возрасни
 • Шифра на производ: D97698
3.390,00 ден.
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 5
 • 41
  7.5
 • 8
 • 8.5
 • 43
  9
 • 9.5
 • 10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Индор
Производител Adidas