fb_img
 D97988

NEMEZIZ 18.3 IN

 • За возрасни
 • Шифра на производ: D97988
30%
5.590,00 ден.
3.890,00 ден.
 • 40.5
  7
 • 42
  8
 • 42.5
  8.5
 • 9.5
 • 10
 • 45
  10.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Синтетика Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas