fb_img
 DA1070-010

NIKE W NK RUN DVN ESSNTL JACKET

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DA1070-010
19%
6.090,00 ден.
4.890,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Трчање
Производител Nike


Слични производи

NIKE
6.090,00 ден.
Nike
20%
OWN
3.390,00 ден.
2.690,00 ден.
Adidas