fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DA8880

AltaRun CF I

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: DA8880
41%
1.690,00 ден.
990,00 ден.
  • 22
  • 24
  • 26
  • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Трчање
Производител Adidas


Слични производи

42%
AltaRun
1.890,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
31%
AltaRun
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
47%
AltaRun
1.890,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
31%
AltaRun
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas