fb_img
 DB0156

DAILY 2.0

 • За возрасни
 • Шифра на производ: DB0156
51%
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
 • 6.5
 • 7
 • 7.5
 • 8
 • 42.5
  8.5
 • 9
 • 9.5
 • 10
 • 45
  10.5
 • 46
  11
 • 46.5
  11.5
 • 47
  12
 • 48
  12.5
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Сива
Материјал Лице: Кожа, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

51%
DAILY
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas
18%
DAILY
3.690,00 ден.
2.990,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas
Adidas
4.290,00 ден.
Adidas
Adidas
3.990,00 ден.
Adidas
Adidas
3.690,00 ден.
Adidas