fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DB0878

LITE RACER INF

  • За бебиња (до 3 год.)
  • Шифра на производ: DB0878
39%
1.790,00 ден.
1.090,00 ден.
  • 22
  • 23
  • 24
  • 25
  • 26
  • 26.5
  • 27
+
-

Опис


Возраст За бебиња (до 3 год.)
Пол Женски
Боја Тегет
Материјал Лице: Текстил, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

21%
LITE
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
Adidas
1.890,00 ден.
Adidas