fb_img
 DB1828

VL COURT 2.0 K

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: DB1828
29%
3.090,00 ден.
2.190,00 ден.
 • 36
  3.5
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал Лице: Кожа, Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-Ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

51%
VL
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas