fb_img
 DB1937

VS ADVANTAGE CL K

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DB1937
48%
2.490,00 ден.
1.290,00 ден.
  • 38
    5
  • 38.5
    5.5
  • 6.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Крем
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas