fb_img
 DB2364

NEMEZIZ MESSI 18.3 FG J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DB2364
50%
3.990,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 37
    4.5
  • 38
    5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика, Текстил Постава: Синтетика, Текстил Ѓон: Синтетика
Подгрупа Фудбал-копачки
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

32%
NEMEZIZ
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas
64%
NEMEZIZ
2.790,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
64%
NEMEZIZ
2.790,00 ден.
990,00 ден.
Adidas