fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DB2398

NEMEZIZ MESSI TANGO 18.4 IN J

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DB2398
52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
  • 4.5
  • 38
    5
  • 5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Бела
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

32%
NEMEZIZ
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
29%
NEMEZIZ
3.390,00 ден.
2.390,00 ден.
Adidas
32%
NEMEZIZ
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas