fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DB2433

X TANGO 18.4 IN J

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: DB2433
52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
 • 31
 • 36.5
  4
 • 37
  4.5
 • 38
  5
 • 38.5
  5.5
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Жолта
Материјал Лице: Синтетика Постава: Текстил Ѓон: Гума
Подгрупа Фудбал-Сала
Спорт Фудбал
Производител Adidas


Слични производи

52%
X
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
Adidas
56%
X
2.490,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas
50%
X
3.390,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
32%
X
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas