+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

X TANGO 18.4 IN J

 • Производител: Adidas
 • Возраст: За мали деца
 • Шифра на производ: DB2433
2.490,00 ден.


 • 30
 • 31
 • 32
 • 33
 • 36 (22,00 cm)
  3.5
 • 36.5 (22,50 cm)
  4
 • 37 (23,00 cm)
  4.5
 • 38 (23,50 cm)
  5
 • 38.5 (24,00 cm)
  5.5
+
-

Нема коментари за овој производ.