fb_img
 DD6302-698

NIKE G NSW HW TRK SUIT

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DD6302-698
30%
4.890,00 ден.
3.390,00 ден.
или на 3 рати без камата по 1.130,00 ден. со
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Розева
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Lifestyle
Производител Nike