fb_img
 DH2673

J W PANTS

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DH2673
48%
2.490,00 ден.
1.290,00 ден.
  • 7-8 год.
    128
  • 9-10 год.
    140
  • 164
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Тегет
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

50%
J
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
30%
Adidas
1.990,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
28%
4F
1.390,00 ден.
990,00 ден.
4F