fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DJ1069

YG TR 1/1 TIGHT

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DJ1069
40%
1.990,00 ден.
1.190,00 ден.
  • 5-6 год. ( cm)
    116
  • 170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 70% Рециклиран полиестер 19% Полиестер 11% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

30%
YG
1.990,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
31%
YG
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
Adidas
1.990,00 ден.
Adidas