fb_img
 DJ1314

YG LINEAR FZ HD

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DJ1314
64%
2.790,00 ден.
990,00 ден.
  • 5-6 год.
    116
  • 9-10 год.
    140
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

40%
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas