fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DJ1321

YG CREW SWEAT

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DJ1321
52%
2.490,00 ден.
1.190,00 ден.
  • 116
  • 9-10 год. ( cm)
    140
  • 152
+
-

Опис