fb_img
 DJ1381

YG ID STADIUM H

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: DJ1381
41%
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
 • 5-6 год. ( cm)
  116
 • 7-8 год. ( cm)
  128
 • 9-10 год. ( cm)
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год. ( cm)
  164
 • 14-15 год. ( cm)
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 74% Памук 26% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

58%
YG
3.390,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
41%
YG
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
40%
YG
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
38%
YG
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas
51%
YG
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas