fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DJ1383

YG ID LIN TIGHT

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DJ1383
58%
1.890,00 ден.
790,00 ден.
  • 5-6 год.
    116
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 92% Памук 8% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

61%
1.790,00 ден.
690,00 ден.
Adidas
58%
1.890,00 ден.
790,00 ден.
Adidas