fb_img
 DJ1391

YG ID COVER UP

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: DJ1391
38%
3.090,00 ден.
1.890,00 ден.
 • 5-6 год. ( cm)
  116
 • 7-8 год. ( cm)
  128
 • 9-10 год. ( cm)
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год. ( cm)
  164
 • 14-15 год. ( cm)
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 72% Памук 28% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

70%
YG
3.390,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
41%
YG
3.390,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
51%
YG
3.690,00 ден.
1.790,00 ден.
Adidas