fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DJ1396

YG ID LIN TIGHT

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: DJ1396
52%
1.890,00 ден.
890,00 ден.
 • 5-6 год. ( cm)
  116
 • 7-8 год. ( cm)
  128
 • 9-10 год. ( cm)
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год. ( cm)
  164
 • 14-15 год. ( cm)
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 92% Памук 8% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

50%
YG
1.790,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
50%
YG
1.790,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
30%
YG
1.990,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas