fb_img
 DJ1462

LG COMFI PANT

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: DJ1462
54%
2.190,00 ден.
990,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas