fb_img
 DJ1486

LB Comfi Pant

 • За мали деца (од 4-7 год.)
 • Шифра на производ: DJ1486
50%
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

50%
LB
2.190,00 ден.
1.090,00 ден.
Adidas