fb_img
 DJ1488

LB Comfi TT

  • За мали деца (од 4-7 год.)
  • Шифра на производ: DJ1488
60%
2.490,00 ден.
990,00 ден.
  • 5-6 год.
    116
  • 7-8 год.
    128
  • 140
+
-

Опис


Возраст За мали деца (од 4-7 год.)
Пол Машки
Боја Сина
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Lifestyle
Производител Adidas


Слични производи

48%
LB
2.490,00 ден.
1.290,00 ден.
Adidas
40%
LB
2.490,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas