fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DJ1838

YB ZNE PANT 3.0

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За тинејџери
  • Шифра на производ: DJ1838
58%
3.390,00 ден.
1.390,00 ден.


  • 164
  • 170
  • 176
  • 152
+
-

Опис