fb_img
 DM4443

YB LIN PANT

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: DM4443
50%
2.390,00 ден.
1.190,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 70% Памук 30% Рециклиран полиестер
Подгрупа Панталони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

59%
YB
2.190,00 ден.
890,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas
20%
Adidas
1.990,00 ден.
1.590,00 ден.
Adidas