fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DN2488

SUPERNOVA JKT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DN2488
60%
5.590,00 ден.
2.190,00 ден.
  • XS
  • S
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Зелена
Материјал 52% Полиестер 48% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шушкавци
Спорт Трчање
Производител Adidas