fb_img
 DN7351

YB SID FZ HD FL

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: DN7351
51%
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
 • 5-6 год.
  116
 • 7-8 год.
  128
 • 9-10 год.
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год.
  164
 • 15-16 год.
  176
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

50%
YB
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
51%
YB
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas