fb_img
 DN7351

YB SID FZ HD FL

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DN7351
61%
3.090,00 ден.
1.190,00 ден.
  • 5-6 год.
    116
  • 128
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Машки
Боја Сива
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas