fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DN8423

YG HOOD COT TS

  • За тинејџери (од 8-16 год.)
  • Шифра на производ: DN8423
53%
4.290,00 ден.
1.990,00 ден.
  • 116
  • 9-10 год. ( cm)
    140
  • 164
  • 170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Сива
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Тренерки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

51%
YG
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas
51%
YG
4.290,00 ден.
2.090,00 ден.
Adidas
67%
YG
3.090,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
30%
YG
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
30%
YG
3.990,00 ден.
2.790,00 ден.
Adidas
20%
JG
3.990,00 ден.
3.190,00 ден.
Adidas