fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DN8424

YG LINEAR FZ HD

 • За тинејџери (од 8-16 год.)
 • Шифра на производ: DN8424
50%
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
 • 5-6 год. ( cm)
  116
 • 7-8 год. ( cm)
  128
 • 9-10 год. ( cm)
  140
 • 11-12 год.
  152
 • 13-14 год. ( cm)
  164
 • 14-15 год. ( cm)
  170
+
-

Опис


Возраст За тинејџери (од 8-16 год.)
Пол Женски
Боја Портокалова
Материјал 70% Памук 30% Полиестер
Подгрупа Блузони
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

50%
YG
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
51%
YG
3.090,00 ден.
1.490,00 ден.
Adidas
50%
YG
2.790,00 ден.
1.390,00 ден.
Adidas
60%
YG
2.490,00 ден.
990,00 ден.
Adidas
32%
YG
2.490,00 ден.
1.690,00 ден.
Adidas
58%
YG
2.390,00 ден.
990,00 ден.
Adidas