fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DP0247

MCode SKIRT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DP0247
56%
3.690,00 ден.
1.590,00 ден.
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 100% Полиестер
Подгрупа Сукњи
Спорт Тенис
Производител Adidas