fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DP0292

PARLEY SHORT 9

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DP0292
59%
3.690,00 ден.
1.490,00 ден.
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Бела
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Тенис
Производител Adidas


Слични производи

48%
PARLEY
3.690,00 ден.
1.890,00 ден.
Adidas