fb_img
 DP2389

Adidas W E 3S TIGHT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DP2389
31%
1.890,00 ден.
1.290,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 92% Памук 8% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Lifestyle
Производител Adidas