fb_img
 DP4768

Adidas SPT BOS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DP4768
1.890,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
  • XXL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Машки
Боја Црна
Материјал 100% Рециклиран полиестер
Подгрупа Шорцеви
Спорт Кошарка
Производител Adidas