fb_img
 DQ3310

Adidas FIT SUIT SOL

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DQ3310
17%
1.690,00 ден.
1.390,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 78% Рециклиран полиамид 22% Еластин
Подгрупа Костим за Капење
Спорт За Лето
Производител Adidas