fb_img
+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА
 DQ9321-100

NIKE WMNS NIKE COURT VISION LO VD

 • За возрасни
 • Шифра на производ: DQ9321-100
19%
5.090,00 ден.
4.090,00 ден.
 • 37.5
  6.5
 • 7
 • 7.5
 • 39
  8
 • 40
  8.5
 • 9
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Бела
Материјал Лице: Кожа Постава: Платно  Ѓон: Гума
Подгрупа Патики-ниски
Спорт Lifestyle
Производител Nike


Слични производи

20%
4.790,00 ден.
3.790,00 ден.
Nike