fb_img
 DS8710

Adidas W D2M LO HR LT

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DS8710
2.790,00 ден.
  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 70% Рециклиран полиестер 19% Полиестер 11% Еластин
Подгрупа Хеланки
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

20%
W
2.490,00 ден.
1.990,00 ден.
Adidas
Adidas
1.690,00 ден.
Adidas
Adidas
2.190,00 ден.
Adidas
Adidas
2.490,00 ден.
Adidas