fb_img
 DT4821

LIN CORE WALLET

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DT4821
20%
490,00 ден.
390,00 ден.
  • XXS
  • Една големина
    ONESZ
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 73% Памук 16% Полиамид 7% Полиестер 4% Еластин
Подгрупа Новчаници
Спорт Тренинг
Производител Adidas