fb_img
 DT4837

Adidas FIT SUIT BOS

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DT4837
21%
1.890,00 ден.
1.490,00 ден.
  • 34
  • 36
  • 38
  • 40
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Женски
Боја Црна
Материјал 78% Рециклиран полиамид 22% Еластин
Подгрупа Костим за Капење
Спорт За Лето
Производител Adidas