+389 2 3078 801 ONLINESHOP@SPORT-M.COM.MK НАЈАВА/РЕГИСТРАЦИЈА

ASK SPR 2.0 E 7

  • Производител: Adidas
  • Возраст: За возрасни
  • Шифра на производ: DT6264
2.790,00 ден.
1.395,00 ден.


  • XS
  • S
  • M
  • L
+
-

Нема коментари за овој производ.