fb_img
 DT7955

Adidas VERS CL GLOVE

  • За возрасни
  • Шифра на производ: DT7955
1.690,00 ден.
  • S
  • M
  • L
  • XL
+
-

Опис


Возраст За возрасни
Пол Унисекс
Боја Црна
Материјал 95% Памук 5% Еластин
Подгрупа Ракавици
Спорт Тренинг
Производител Adidas


Слични производи

Adidas
1.690,00 ден.
Adidas